בעלי עסקים מכירים את העסק שלהם הכי טוב! אך בהרבה מקרים בעלי העסק לא מבינים למה הם השקיעו כל כך הרבה כסף בשיווק דיגיטלי אך הם אפילו לא הצליחו להחזיר את הוצאות הפרסום.
זה קורה לרוב בגלל תמהיל שגוי של תקציב המדיה, וידע חסר ולא מקצועי  בתחום השיווק הדיגיטלי של בעל העסק.
חוסר האובייקטיביות הוא סיבה נוספת לכך שגישה זו עשויה לא לעבוד. כשאתה קרוב מדי למשהו, יש לך סיכוי גדול יותר להיות מוטה לגביו. כך גם באסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלך.
זו הסיבה כשמדובר בפיתוח או בביצוע מחדש של האסטרטגיה השיווקית של החברה שלך, נקודת המבט החסרת פניות והחוץ-חיצונית של יועץ שיווק דיגיטלי יכולה לעשות את ההבדל העצום!

בניגוד למה שרבים מאמינים, שירותי ייעוץ אסטרטגי אינם מיועדים רק למפעלים גדולים. עסקים מכל הגדלים יכולים וצריכים – לעסוק באסטרטגיה ותכנון של השיווק הדיגיטלי.

בעזרת שירותי הייעוץ והליווי הדיגיטלי של Bepro לקוחותינו יכולים להשיג את היתרון התחרותי של אסטרטגיות דיגיטליות מדויקת שתנתב את העסק שלך לצמיחה, ללא קשר לגודל החברה שלהם.

אנו מספקים שירותי ייעוץ במגוון תחומים :

  • שיווק דיגיטלי – הגדרת יעדים ראליים למטרות הבאות : מכירות באתר, לידים, תנועה לאתר וחשיפת המותג
  • ייעוץ בהקמה או שדרוג אתר אינטרנט – איזה פלטפורמה הכי תתאים לעסק שלכם ? מה ההיררכיה הנכונה עבור האתר שלכם ? מה היא רמת האופטימיזציה מבנה ותוכן ?
  • מחקר מתחרים – אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום השיווק הדיגיטלי הוא מחקר מתחרים, אתם בהחלט רוצים לדעת מה צריך לעשות והאם בכלל כדאי להיכנס לתחום מסוים
  • ייעוץ תוכן – התוכן הוא המלך! אך כדי שבאמת התוכן יהיה מלך, על התוכן לשרת את הצורך של המבקרים ובו זמנית את המטרה העסקית שלכם.
הצוותים שלנו כאן כדי לענות על שאלותיכם. שאלו אותנו משהו!